Oferta Pracy

Open Europe / Oferta Pracy

Logo Open Europe

Pielęgniarka – Pielęgniarz, praca w Norwegii (9200 – 20000 PLN)

Wyjazd do Norwegii dla dyplomowanych pielęgniarek/pielęgniarzy.

Nr Licencji: 13917

Oferujemy:

  • Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN) w najgorszych miesiącach gwarantowane 19500 NOK brutto (9200 PLN)
  • Kontakt przez 7 dni w tygodniu
  • Minimalną kwotę zarobków gwarantowaną przez pracodawcę: 9200 PLN miesięcznie
  • Kurs językowy przed wyjazdem
  • Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu
  • Firma pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem
  • W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy
  • Możliwość 1-tygodniowego urlopu, co 6 tygodni
  • Kontrakt zawierany na 27 miesięcy
  • Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca, raz na 6 tygodni
  • Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu
  • Wyjazd przed wakacjami 2018 lub szybciej, jeśli opanujesz język
  • Jako jedyni GWARANTUJEMY pracę przez cały kontrakt

Wymagania:

Obowiązkowe:
  • Wykształcenie kierunkowe – certyfikowana pielęgniarka
  • Chęć wyjazdu do Norwegii
  • Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego
  • Niekaralność
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Życzliwość w stosunku do innych ludzi

Obowiązki:

  • Pomoc medyczna, Opieka
  • Przestrzeganie grafiku pracy
  • Standardowe obowiązki pielęgniarskie

Zarobki:

  • 200 NOK za 1h pracy
  • + 56 NOK za każdą godzinę nocną
  • + 50 NOK za każdą godzinę w weekend
  • + 133% dodatku za prace w święta
  • + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt:

E-mail: dziendobry@openeu.pl

Tel. komórkowy: (+48) 500-388-408, Patryk Jasiński

CV prosimy wysyłać na adres mailowy dziendobry@openeu.pl, w aplikacji prosimy zawrzeć: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Informujemy, że z kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu weryfikacji danych.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmą Valmon Helsevikar. Jako licencjonowana firma, możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu.

Open Europe sp. z o.o. // NIP 586-23-05-728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917

Adres centrali:
ul. Świętojańska 3/1
81-368 Gdynia

Lokalizacje agentów: Gdynia, Gdańsk, Kraków, Białystok, Łódź, Warszawa..