Chcesz dowiedzieć się więcej?
+48 669 111 406

Pielęgniarki, jakie są zalety życia w Norwegii❓

Już w trakcie kursu przygotowującego do pracy w Norwegii wiele z Was zastanawia się, jaka jest ta Norwegia ? Jak wygląda codzienne życie ? Czy ten kraj ma jakieś plusy oprócz wysokich zarobków ?

5 zalet życia w Norwegii:

1. Tolerancja
Norwegia jest bardzo tolerancyjnym krajem. Spowodowane jest to tym, że mieszkają tam imigranci z całego świata. Tolerancja wyrażania siebie i bycia sobą jest bardzo wysoka.
Jeżeli, np. chcesz mieć niebieskie włosy, to je masz i nikt nie będzie wytykał na Ciebie palcami, nikt nie będzie się z Ciebie śmiał. Nikt nie ma prawa powiedzieć Ci złego słowa na ten temat. To jest twoje życie i jesteś, kim chcesz być.
2. Wysokie zarobki
Jest to główny powód emigracji do krainy fiordów.
Mimo wysokich kosztów życia Polacy nie uciekają z Norwegii, wręcz przeciwnie z roku na rok liczba ta rośnie. Aktualnie w Norwegii przebywa 121 tysięcy naszych rodaków, najwięcej spośród wszystkich obcokrajowców.
Dodatkowe informacje o zarobkach ➡ KLIKNIJ TUTAJ
3. Świadczenia
Osoby pracujące w Norwegii raz do roku otrzymują tzw. Feriepenger czyli, świadczenie urlopowe, które wynosi  ok. 12% pensji z roku poprzedniego, większość pracodawców daje 10,2% jednak nie my ;P.
Oprócz tego otrzymujecie sporo dodatków finansowych w zależności od Waszego doświadczenia, ciągłości pracy oraz stażu w firmie .
4. Krajobrazy
Krajobrazy Norwegii znajdują się na liście światowego dziedzictwa narodowego UNESCO. Piękne fiordy, góry, małe, drewniane domki, niezwykła przyroda… jeżeli, lubisz spokój i bliskość natury, to na pewno Ci się tu spodoba.
5. Bezpieczeństwo
Norwegia daje poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli jesteś osoba pracującą w Norwegii, to nigdy nie zostaniesz na „lodzie” w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych, które utrudniają normalne funkcjonowanie, można starać się o dodatkowe pieniądze od Państwa. Jeżeli urodzisz dziecko, masz prawo do urlopu macierzyńskiego, które trwa do 26 albo do 36 miesięcy. Jeżeli wybierzesz krótszy termin otrzymasz 100 % wypłaty jeżeli dłuższy 80%. Norweskie przepisy są jasne, proste i przejrzyste. Praktycznie wszystko można załatwić przez Internet . Życie płynie tam spokojniej.
6. Kraj z jednym z najwyższych poziomów życia na świecie.
Nie tylko zarobki są jednymi z najwyższych na świecie, także poziom życia i możliwości nabywcze osób pracujących w Norwegii są dużo wyższe niż w Polsce. Tam Normą jest praca na jeden etat. Tam po 5 latach masz prawo do 6000 PLN emerytury. Tam Praca jest spokojniejsza. Oczywiście to też zawsze praca i może czasem być trudna. Jednak wszyscy wiemy, jak wygląda praca w Polsce, żaden Norweg nie byłby w stanie w takich warunkach pracować, to najprostsze porównanie.
7. Korzyści ze współpracy z Open Europe.
W Norwegii każdy pracodawca ma swoich opiekunów. Jednak my nie tylko przygotujemy Cię z Norweskiego medycznego i opłacimy to. Przygotujemy Was do pracy czy rozmów rekrutacyjnych. Cokolwiek się stanie też w Norwegii, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Otrzymujesz też dostęp do bazy filmów i artykułów dla podopiecznych. Masz też pewność, że przygotowują Cię Polacy w naszym autorskim systemie. Dostajesz gotową instrukcję, której wypełnienie nawet w 70% praktycznie gwarantuje sukces. Ważna jest kwestia, że w Polsce nie ma specjalistów od wysyłania Pielęgniarek do Norwegii. Rozumiemy przez to kogoś, kto wysłał i zna historie, opinie, wyzwania setek Pielęgniarek i nie jest to dla nie go nowość. Dlatego ściągamy z Was praktycznie całe ryzyko i prowadzimy za rękę.
Zachęcam do posłuchania dziesiątek wywiadów z Pielęgniarkami pracującymi w Norwegii. Każda ma inny punkt widzenia i inne doświadczenia. Polecam też 100 pytań i odpowiedzi z naszej strony po wypełnieniu formularza kontaktowego.
A finalnie i najlepiej zawsze porozmawiać z naszą Karoliną ona odpowie Wam na wszelkie pytania oraz będzie w stanie sprawdzić Wasze możliwości w zależności od sytuacji, jaką macie w swoim życiu.
Macie pytania? Nie marnuj życia, skontaktuj się z nami: openeu.pl/chce-zarabiac-wiecej/ lub 669 111 406