Chcesz dowiedzieć się więcej?
+48 669 111 406

Opinie pielęgniarek

Opinie Open Europe. Przejrzyj opinie Pielęgniarek na temat Open Europe!

„Naprawdę bardzo dużo pomagają Ci młodzi ludzie, oni są naprawdę super. Oni NIE są nastawieni absolutnie na zarabianie na nas… Bardzo polecam, nie czekajcie, szkoda życia…”
Joanna H. 52 lat
„Wyjazd z Open Europe to jedno z najlepszych doświadczeń mojego życia…”
Natalia S.
„Świetnie motywują, bardzo przyjazna i dobra atmosfera, zaopiekowani od początku do końca… przygotowywani na wszystko na każdym etapie….”
Ewa S. 33 lat
„Bardzo polecam współpracę z firmą Open Europe. Byli i są bardzo życzliwi i zaangażowani w spieranie pielęgniarek, co jest dość wyjątkowym działaniem na rynku. Zawsze mogłam na nich liczyć. Jestem bardzo szczęśliwa, jak potoczyło się moje życie. Po wielu latach, znając już rynek, i możliwości ponownie wybrałabym Open Europe, a raczej dzięki tej wiedzy wiem, że wybrałam najlepiej, bardzo polecam.”
Weronika H., 32 lat
„Dziś z całego serca mogę polecić współpracę z firmą Open Europe…, kurs wspomina rewelacyjnie, mimo że był to intensywny czas….”
Paula P. 26 lat
„Byłam na kursie, który był fajny, mogłam go pogodzić z pracą… ja jako osoba, która przejmuje się wszystkim, miałam wszystko załatwione…”
Monika P. 27 lat
„Od samego początku miałem bardzo dobry kontakt z opiekunem, dostawałem bardzo dużo materiałów… sam kurs nowerskiego był świetnie zorganizowany….”
Marcin L. 29 lat
„…udzielają wszelkiego rodzaju wparcia…. jest to firma kompetentna… „
Dorota M. 54 lat