Chcesz dowiedzieć się więcej?
+48 669 111 406

Poznaj Open Europe i rozwiń swoją karierę razem z nami

Cześć!

Na tej podstronie opowiemy Wam parę słów o nas, naszych wartościach, celach oraz korzyściach, które uzyskacie ze współpracy z nami.

Firmę OPEN EUROPE stworzyliśmy przede wszystkim po to, żeby pomagać Pielęgniarkom godnie żyć i zarabiać. Rozumiemy przez to, że jako Pielęgniarki pracujące w normalnym wymiarze godzin, czyli około 154 h, otrzymujecie wysokie zarobki około 23000PLN/m, a także macie spokój i docenienie. Stawki wynagrodzenia w Norwegii dla wszystkich Pielęgniarek zarówno norweskich, jak i polskich są zawsze takie same. Wyjątkiem są unikatowe bonusy oferowane przez naszych partnerów, przez co w praktyce Wasze zarobki są wyższe niż innych Pielęgniarek w tym samym miejscu z tym samym doświadczeniem. Zresztą nawet po przejściu kontraktu, jak macie więcej możliwości, dajemy Wam możliwości i informujemy, co możecie gdzie wynegocjować lub robimy to za Was.

Pracując jako Pielęgniarki w Norwegii tylko na jednym etacie macie czas dla siebie i bliskich, macie czas i pieniądze na rozwój swoich pasji i hobby. Gwarantujemy Wam, że do pracy będziecie chodzić z przyjemnością, bo Polskie Pielęgniarki w Norwegii darzone są szacunkiem, tak ze strony współpracowników, jak i pacjentów. Dodatkowo kultura pracy Pielęgniarek w Norwegii i sprzęt, który używają Pielęgniarki, jest na najwyższym poziomie w Europie.

Pracując z nami, możecie liczyć na pełną transparentność. Mówimy, jak jest naprawdę! Nie oferujemy wycieczek do raju, tylko możliwość godnej, dobrze płatnej pracy dla najlepszych Pielęgniarek. Współpraca z nami, o ile jest o wiele łatwiejsza niż jakakolwiek inna opcja wyjazdu, wymaga od Was dyscypliny i zaangażowania. Warto! W żaden inny sposób w tak krótkim czasie nie da się zmienić swojego życia i zacząć zarabiać dużo więcej pieniędzy oraz wejść na wyższy standard życia.

Firma powstała w 2015 roku i jest JEDYNĄ polską firmą, która skupia się tylko na przygotowywaniu Pielęgniarek i Położnych do pracy w Norwegii. Z nami nie musisz martwić, że Ci się nie uda! Z nami dostaniesz rozwiązania na większość pojawiających się problemów. Przede wszystkim jesteś pewny, że nie jesteś sam. W przeciwieństwie do innych firm, mamy sprawdzone procesy i ponad 85% osób kończy pracując jako Pielęgniarka w Norwegii. U nas nie ma możliwości, że po miesiącu czy dwóch nagle się okazuje, że nie ma pracy dla Ciebie w Norwegii lub, że musisz wrócić do Polski. A to wszystko dzięki latom praktyk i dopracowywania najmniejszych szczegółów.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, zdobyć międzynarodowe doświadczenie, mieć pieniądze, podróżować czy kupić mieszkanie w ciągu dwóch lat to jest dla Ciebie. Zapomnisz, co to jest mobbing, zapomnisz, że ktoś w pracy może być niemiły lub Was wykorzystywać, zapomnisz co to negatywna rywalizacja i dowartościowywanie się Twoim kosztem. Zacznij działać i zaufaj najlepszym! A jeśli masz wątpliwości, posłuchaj któregoś z dziesiątek wywiadów, które przeprowadzamy z Pielęgniarkami, które już znajdują się w Norwegii.

Spotkasz się z personalnym podejściem, pełnym szkoleniem z języka norweskiego medycznego oraz przygotowywaniem poza językowym do pracy, kultury, rozmów rekrutacyjnych z partnerami.

Jesteśmy dumni z tego, że co roku zdobywamy doświadczenie dziesiątek Pielęgniarek i możemy być liderem w branży przygotowywania, szkolenia i rekrutowania Pielęgniarek oraz zmiany ich życia.

Jeszcze się zastanawiasz?! Obejrzyj nasze wywiady z Pielęgniarkami i koniecznie poczytaj o bezpieczeństwie wyjazdów zagranicznych dla Pielęgniarek na naszym blogu!

Pozdrawiamy serdecznie i trzymamy za Was kciuki!

Zespół Open Europe

Karolina Bartuś (Tu dzwoń)

Osoba kontaktowa dla Pielęgniarek

Nurse Recruitment

Anna Janca

Opiekun biura / Ninja

Współpraca B2B

Patryk Jasiński

Doradca

Współpraca B2B

Parę słów o Celach:

 1. Naszym celem jest, by dawać Pielęgniarkom możliwość wyjazdu za granicę według ich preferencji, by spokojnie mogły:
  • Zarobić największe pieniądze w Europie.
  • Zacząć podróżować.
  • Naprawdę pomagać innym, mając czas dla pacjentów.
  • Mieć czas dla siebie.
 2. Naszym celem jest, by Pielęgniarka pracująca tylko na jednym etacie miała atrakcyjne wynagrodzenie pozwalające jej żyć na dobrym poziomie finansowym.
 3. Naszym celem jest, by Pielęgniarkom udawało się rozpocząć pracę w kraju, który będzie dla niej najlepszy i ma najwyższy standard życia na świecie.
 4. Naszym celem jest, by umożliwiać Pielęgniarkom zdobywanie międzynarodowego doświadczenia.
 5. Naszym celem jest, by zadowolona Pielęgniarka polecała każdemu Open Europe jako solidnego partnera!

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Podaj swój numer zadzwonimy i sprawdzimy jakie masz możliwości.

Jak nasze działania pomagają Pielęgniarkom?

Średnie zarobki pielęgniarek w Polsce wynoszą 2879 zł w 2019 roku. Pielęgniarki po studiach, trafiające do szpitali, otrzymują jeszcze niższe wynagrodzenie. Są to kwoty zdecydowanie mniejsze niż zarobki pracowników fizycznych w sklepach dyskontowych bez wykształcenia. Mimo wzrostu wynagrodzeń, inflacja rośnie jeszcze szybciej na rok 2022.

Jeśli takie są zarobki pielęgniarek, jakie perspektywy otwierają się przed młodymi ludźmi, którzy chcą pracować w tym zawodzie?

Dlatego jako Open Europe umożliwiamy pielęgniarkom wyjazd do pracy w Norwegii:

 • By z odłożonych pieniędzy mogły kupić sobie mieszkanie w Polsce.
 • By miały łatwiejszy start i zdobyły międzynarodowe doświadczenie w swoim zawodzie.
 • By mogły zobaczyć, jak może wyglądać praca pielęgniarek w normalnych warunkach.

Osoby, które ukończyły studia, mogą dzięki temu spłacić kredyt hipoteczny i podnieść swój standard życia, a osoby z dużym doświadczeniem mogą odłożyć pieniądze na spokojną emeryturę, podróże czy podniesienie statusu społecznego. Możliwości, które dajemy, są bardzo duże. Cel jest jeden – żeby lepiej się żyło polskim pielęgniarkom.

Oczywiście jesteśmy firmą, która utrzymuje się z tego, między innymi dlatego robimy wszystko, by dbać także o ludzi, którzy pomagają Wam bezpośrednio i tworzą możliwości. Podjęcie decyzji o zmianie swojego życia wymaga dużo odwagi, jednak pomyślcie, jak długo można tolerować powszechne złe traktowanie Was w pracy, średnio dwa etaty, brak sprzętu, niskie zarobki i ciągle niepewną sytuację.

Pielęgniarki mają wybór, żeby pokierować swoim życiem, tak jak chcą, żeby wyglądało ich życie. Nikt z Was nie jest skazany na rzeczywistość, która go otacza! A my jesteśmy tutaj po to, żeby pokazać Wam, jakie macie możliwości!

Jak nasze działania pomagają Pielęgniarkom?

Przede wszystkim rozpoczynając współpracę, stajemy się partnerami. Jesteśmy od tego, żeby Wam doradzać. Nie jesteście dla nas cyferkami ani żywym towarem. Dla nas każdy człowiek to historia, którą pomagamy tworzyć dalej lub wskazujemy kierunek. Każda Pielęgniarka wyjeżdżająca z nami do pracy ma przydzielonego opiekuna, który jest z nią od początku do końca trwania kontraktu. Dzięki temu zawsze jest ktoś, kto się za Wami wstawi i pokaże Wam drogi w sytuacjach, które będą kryzysowe. A uwierzcie mi, wyjazd za granice to ogromne wyzwanie i bardzo często wiele pracy oraz perypetii, których naprawdę dużo już rozwiązaliśmy, więc większość z nich jest przez nas bardzo szybko pacyfikowana. A dzięki temu Wy jesteście spokojniejsi i nie popełniacie głupich błędów sabotujących wasze działania 😉

Dzięki naszym doświadczeniom, zwycięstwom i porażkom jesteśmy specjalistami w pomaganiu Pielęgniarkom. Nie zajmujemy się niczym innym, TYLKO branżą pielęgniarską, dlatego możecie mieć pewność naszego zaangażowania i skupienia tylko na jednym sektorze. Praca za granicą jako Pielęgniarka to nie tylko nauczenie się języka, ale też spełnienie wymagań pracodawcy, przejście rekrutacji, odnalezienie się na miejscu, zrozumienie nowej innej kultury, zrozumienie innego sprzętu, innych leków, załatwienie szeregu formalności, mieszkania, utrzymania pracy. Dzięki naszej współpracy macie dostęp do wiedzy i osób, dzięki, którym wyjechały setki Pielęgniarek.

Dlaczego warto współpracować z OPEN EUROPE?

Osoby, które współpracują z nami, otrzymują między innymi:

 • Opiekuna, który pomaga w przejściu bieżących wyzwań,
 • Dostęp do newslettera informacyjno-edukacyjnego,
 • Przygotowanie do rozmów i przejścia procesu rekrutacji,
 • Nasze materiały dokładnie opisujące specyfikę wyjazdu pod wieloma względami, w tym:
  • Kulturowym,
  • Edukacyjnym,
  • Odpowiadające na wiele pytań.
 • Dostęp do całej bazy wiedzy, którą cały czas rozwijamy, w tym:
  • Filmy,
  • Wywiady,
  • Artykuły
 • Wsparcie w przypadku problemów,
 • Interwencje u pracodawcy na prośbę podopiecznego,
 • Współpraca z nami to przede wszystkim pewność, że zawsze macie partnera w Polsce, który będzie dbał o
  Wasz interes i do którego możecie się zwrócić,
 • To pewność, sprawdzonej oferty i zgodności z prawem,
 • Pewność, że zarobisz tyle samo, jak każda inna Pielęgniarka w Norwegii,
 • Doradztwo oparte na wartościach pomocy ludziom,
 • Pewność, że masz ciągłość pracy i pracujesz na stanowisku Pielęgniarki!

W zależności od oferty często uczestniczymy też w rozmowach rekrutacyjnych, by wspierać Was podczas pierwszych spotkań.

W 2018 roku na podstawie GUS możemy powiedzieć, że pomogliśmy 25% WSZYSTKIM Pielęgniarkom wyjeżdżającym za granicę z Polski.

Zapraszam do kontaktu z nami!

Podobne oferty